Sinema

2020 Yılında Netflix’te En Çok İzlenen Filmler

Bu yazımızda 2020 yılında Netflix’te en çok izlenen filmleri derledik. Pandemi ile birlikte sokağa çıkma yasakları, dükkanların kapanması ile birlikte sürekli evde kalmak zorunda kaldık.

Bu zamanları bol bol film izleyerek değerlendirdik tabi ki.

Bakalım bu sene hangi filmler en çok izlenmiş;

10. Noel Günlükleri: İkinci Kısım

Kate Pierce, istemeye istemeye annesinin yeni erkek arkadaşı ve oğlu Jack ile Noel’i geçirmektedir. Ancak Kuzey Kutbu ve Noel yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalınca, Kate ve Jack beklenmedik bir şekilde Noel Baba ile yeni bir maceraya çekilir.

9-Ekstraksiyon

Korkusuz bir kara borsada paralı asker olan Tyler Rake, hapsedilmiş bir uluslararası suç lordunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için askere alındığında kariyerinin en ölümcül çıkarımına girişir.

8-Sünger Bob Filmi: Kaçak Sünger

Sünger Bob’un sevilen evcil salyangozu Gary’nin salyangozu kestirdikten sonra, o ve Patrick, Gary’yi eve getirmek için The Lost City of Atlantic City’de epik bir maceraya atılır.

7-The Kissing Booth 2 

Elle, erkek arkadaşı Noah ile hayatının yazını geçirir. Ancak şimdi zorlu bir süreç onu beklemektedir. Noah üniversiteye başlayınca çift, uzun mesafeden ilişki yürütmenin zorlukları ile karşı karşıyadır. Lise son sınıfta olan Elle ise üniversite başvuruları ile ilgilenirken bir yandan da hayatını değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşır.

6-Project Power

Eski bir asker, bir genç ve bir polis, kullanıcılara geçici süper güçler veren tehlikeli yeni bir hapın arkasındaki kaynağı ararken New Orleans’ta çarpışır.

5-The Social Dilemma

Bu belgesel-drama melezi, teknoloji uzmanlarının kendi kreasyonları üzerinde alarm vermesiyle sosyal ağların tehlikeli insan etkisini araştırıyor.

4-The Old Guard

Andy adında bir savaşçının önderliğinde, gizemli bir şekilde ölme konusunda yetersiz kalan, birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, yüzyıllardır ölümlü dünyayı korumak için savaştı. Ancak ekip acil bir görevi üstlenmek üzere görevlendirildiğinde ve olağanüstü yetenekleri aniden açığa çıktığında, grubun kopyalamak ve para kazanmaya çalışanların tehdidini ortadan kaldırmasına yardımcı olmak, saflarına katılan en yeni asker olan Andy ve Nile’e kalmıştır. her ne şekilde olursa olsun onların gücü.

3-Holidate

Tatillerde bekar olmaktan bıkan iki yabancı, tüm yıl boyunca birbirlerinin platonik artıları olmayı kabul eder, ancak yol boyunca gerçek duyguları yakalamak için.

2-Enola Holmes 

Kayıp annesini ararken, cesur genç Enola Holmes, ağabeyi Sherlock’u alt etmek ve kaçak bir lord’a yardım etmek için dedektiflik becerilerini kullanır.

1-365 Days

Laura, ilişkisinin dağılmasını önlemek için Sicilya’ya gider ve burada Massimo ile tanışır. Bir mafya ailesinin reisi olan tehlikeli bir adam onu ​​kaçırır ve onu sevmesi için 365 gün verir.

Kaynak: https://flixpatrol.com/top10/streaming/world/2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu