Sinema

2020’de Amazon Prime’daki En İyi Filmler

Amazon Prime’da 2020 yılında en çok izlenen filmleri derledik.

Haydi birlikte bu filmlere bir göz atalım

10-1917

Birinci Dünya Savaşı’nın zirvesinde, iki genç İngiliz askeri, Schofield ve Blake’e görünüşte imkansız bir görev verilir. Zamana karşı bir yarışta, düşman bölgesini geçmeli ve aralarında Blake’in kendi kardeşi olan yüzlerce askere yapılan ölümcül saldırıyı durduracak bir mesaj vermeleri gerekir.

9-Bloodshot(Bloodshot: Durdurulamaz Güç)

O ve karısı öldürüldükten sonra, denizci Ray Garrison bir grup bilim insanı tarafından diriltilir. Nanoteknoloji ile güçlendirilmiş, insanüstü, biyoteknolojik bir öldürme makinesi olan “Bloodshot” haline geliyor. Ray, diğer süper askerlerle ilk kez eğitim alırken, eski hayatından hiçbir şey hatırlayamıyor. Ancak anıları geri geldiğinde ve hem kendisini hem de karısını öldüren adamı hatırladığında, intikam almak için tesisten kaçar, ancak komplonun düşündüğünden daha fazlası olduğunu keşfeder.

8-Weathering with You

Tokyo şu anda orada yaşayan herkesin olağan hızını sonsuza kadar bozan yağmur sağanakları yaşıyor. Bu sonsuz gibi görünen sağanak yağmurun ortasında, kendisini finansal olarak desteklemek için mücadele eden ve küçük ölçekli bir yayınevinde bir iş bulan kaçak lise öğrencisi Hodaka Morishima gelir. Aynı zamanda, yetim Hina Amano da kendini ve küçük erkek kardeşini geçindirmek için iş bulmaya çalışır. Hodaka, Hina’yı karanlık adamlardan kurtarmaya çalışıp birlikte kaçmaya karar verdiğinde her iki kader birbirine girer. Ardından Hodaka, Hina’nın tuhaf ama şaşırtıcı bir güce sahip olduğunu keşfeder: ne zaman dua ederse güneşi çağırma yeteneği. Tokyo’nun olağandışı hava durumu göz önünde bulundurulduğunda Hodaka, bu yeteneğin potansiyelini görür. Hina’nın güneşli bir kız olması gerektiğini öne sürüyor – en çok ihtiyaç duyduklarında insanlar için gökyüzünü temizleyecek biri. İşler ilk başta onları aramaya başlar. Bununla birlikte, gücün her zaman yüksek bir bedelle geldiği yaygın bir bilgidir …

7-Sonic the Hedgehog

Sonic, yeni bulduğu en iyi arkadaşı Tom Wachowski ile Dünya’daki yaşamın karmaşıklığını çözmeye çalışır. Kötü Dr. Robotnik’in Sonic’i ele geçirmesini ve güçlerini dünya hakimiyeti için kullanmasını önlemek için yakında güçlerini birleştirmeleri gerekiyor.

6-Frozen 2(Karlar Ülkesi)

Elsa, Anna, Kristoff ve Olaf, krallıklarının kadim bir gizemi hakkındaki gerçeği öğrenmek için ormanda çok uzaklara gidiyor.

5-Jumanji: The Next Level

Spencer, Jumanji dünyasına geri döner ve arkadaşlarını, büyükbabasını ve büyükbabasının arkadaşını onu kurtarmak için farklı ve daha tehlikeli bir versiyona girmeye teşvik eder.

4-Parasite(Parazit)

Tüm işsiz Ki-taek’in ailesi, beklenmedik bir olaya karışana kadar geçimlerini sağlamak için zengin ve göz alıcı parklara özel bir ilgi gösterir.

3-The Gentlemen

Amerikalı göçmen Mickey Pearson, Londra’da oldukça karlı bir marihuana imparatorluğu kurdu. Sonsuza kadar işten para kazanmaya çalıştığı söylendiğinde, alan adını altından çalmak için komploları, planları, rüşveti ve şantajı tetikler.

2-Trolls World Tour 

Kraliçe Poppy ve Branch şaşırtıcı bir keşifte bulunur – kendilerinin ötesinde başka Trol dünyaları vardır ve farklı farklılıkları bu çeşitli kabileler arasında büyük çatışmalar yaratır. Gizemli bir tehdit, ülkedeki tüm Trolleri tehlikeye attığında, Poppy, Branch ve arkadaşları, belli bir kıyamete karşı onları birleştirmek için kan davalı Troller arasında uyum yaratmak için destansı bir maceraya atılmalıdır.

1-Bad Boys for Life

Marcus Burnett artık bir polis müfettişi ve Mike Lowery orta yaş krizinde. Kardeşini öldürdükleri bir Arnavut paralı asker onlara önemli bir ikramiye vaat ettiğinde tekrar birleşirler.

Kaynak:https://flixpatrol.com/top10/streaming/world/2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu