Sinema

2020’de HBO GO’daki EN İYİ Filmler

Bu yazımızda HBO GO’nun açıkladığı en iyi filmler listesine göz atacağız.

Bakalım hangi filmler bu listede yer alıyor;

10-Incredibles 2(İnanılmaz Aile 2)

Elastigirl günü kurtarmak için harekete geçerken, Bay İnanılmaz şimdiye kadarki en büyük zorluğuyla karşı karşıya – üç çocuğunun sorunlarıyla ilgileniyor.

9- Maleficent: Mistress of Evil(Malefiz: Kötülüğün Metresi)

İzleyicilerin Disney’in en kötü şöhretli kötü adamının kalbini sertleştiren ve onu bebek Prenses Aurora’yı lanetlemeye iten olayları öğrendiği Maleficent’ten birkaç yıl sonra geçen bir fantezi macerası, Maleficent: Mistress of Evil arasındaki karmaşık ilişkiyi keşfetmeye devam ediyor. boynuzlu peri ve yakında Kraliçe olacak, yeni ittifaklar kurarlar ve bozkırları ve içinde yaşayan büyülü yaratıkları koruma mücadelelerinde yeni düşmanlarla yüzleşirler.

8-Spies in Disguise(Kılık değiştirmiş Casuslar)

Lance ve Walter. Biri süper havalı ve çekici bir casus, diğeri ise Lance’in kullandığı süper havalı cihazları icat ediyor. Bir olay meydana geldiğinde, dünyayı kurtarmak için daha önce hiç olmadığı kadar birbirlerine güvenmeyi öğrenmeleri gerekir.

7-Bad Boys for Life(Çılgın İkili 3)

Marcus Burnett artık bir polis müfettişi ve Mike Lowery orta yaş krizinde. Kardeşini öldürdükleri bir Arnavut paralı asker onlara önemli bir ikramiye vaat ettiğinde tekrar birleşirler.

6-Onward(Hadi Gidelim)

Bir banliyö fantezisi dünyasında, iki genç elf kardeş, dışarıda hala biraz sihir olup olmadığını keşfetmek için olağanüstü bir arayışa çıkar.

5-The Addams Family (Addams Ailesi)

Addams ailesinin hayatları, hain, açgözlü, kurnaz bir reality-TV sunucusuyla karşı karşıya geldiklerinde çözülmeye başlar ve aynı zamanda geniş ailelerinin büyük bir kutlama için gelmesine hazırlanır.

4-Angry Birds Movie 2 

Yeşil bir domuz, farklılıklarını bir kenara bırakıp ortak bir tehditle savaşmak için birleşmelerini önerdiğinde Red, Chuck, Bomb ve diğer tüylü arkadaşları şaşırır. Buzla kaplı bir adadan gelen saldırgan kuşlar, kümes hayvanlarını ve domuzları yok etmek için ayrıntılı bir silah kullanmayı planlıyor.

3-Contagion(Salgın)

Salgın, günler içinde öldüren, hava yoluyla bulaşan ölümcül bir virüsün hızlı ilerlemesini takip eder. Hızlı ilerleyen salgın büyüdükçe, dünya çapındaki tıp topluluğu bir çare bulmak ve virüsün kendisinden daha hızlı yayılan paniği kontrol etmek için yarışıyor. Aynı zamanda sıradan insanlar, parçalanan bir toplumda hayatta kalma mücadelesi veriyor.

2-Kontrat (The Contract)

Huzurlu bir yürüyüş gezisi için ormana kaçarak yakın tarihli bir aile travmasından kurtulmaya çalışan eski bir kanun adamı ve küçük oğlu, yönetmen Bruce Beresford’un ormanlık gerilim filminde tehlikeli bir kiralık katile rastlar.

1-Frozen II(Karlar Ülkesi)

Elsa, Anna, Kristoff ve Olaf, krallıklarının kadim bir gizemi hakkındaki gerçeği öğrenmek için ormanda çok uzaklara gidiyor.

Kaynak:https://flixpatrol.com/top10/streaming/world/2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu