Sinema

48 Saat İçinde Bitirebileceğiniz 5 Dizi

Yasakların olduğu bu günlerde bol bol dizi ve film izliyoruz. Bazen sezonları ya da bölümleri çok olduğu için başlamadığımız diziler oluyor. Bu listede süreleriyle sizi sıkmayacak 48 saat içinde bitirebileceğiniz 5 diziyi derledik.

1-Da Vinci’s Demons

Dizi, ünlü düşünür, ressam, mimar, mühendis ve mucid Leonardo Da Vinci’nin gençlik hayatı üzerine odaklanıyor. Da Vinci’s Demons, 25 yaşındaki Da Vinci’nin icatlarının anlatılmamış hikayesini keşfediyor.

2-The OA

7 yıl boyunca ortadan kaybolan görme engelli Prairie Johnson, yeni gizemli yeteneklerle geri döner ve gizli bir görev için beş yabancıyla bir ekip kurar. Dizi, genç kadının geldiği yere dönme çabasını konu alıyor.

3-Legion

Marvel’in ünlü X-Men evreninde geçen dizi, çocukluğunda şizofreni teşhisi konan, hayatını hastanede geçiren 30’lu yaşlardaki David Haller’in hayatını konu ediyor. Haller’in hayatı, hastaneye yeni gelen Syd ile tanışmasıyla değişiyor.

4-Limitless

2011 yapımı, Bradley Coope’ın başrolünde olduğu Limit Yok filminin televizyon uyarlaması olan dizi, Brian Finch’in NZT isimli bir maddeyi keşfetmesiyle değişen hayatını konu alıyor.

5-Şahsiyet

Emekli adliye memuru olan Agah Beyoğlu’nun tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Agah, bu gerçek karşısında başta bocalasa da unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Agah’ın aldığı cinayet kararı, cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu