Sinema

Netflix’e 2021’de Rakip Olacak Olan Exxen Bomba Ekiple Geliyor

Sevgili okurlar öncelikle şunu söylemek istiyorum. Acun Ilıcalı’nın imza attığı projelerin başarısız olduğunu bu zamana kadar görmedik.

Bu proje de eminim ki ülkemizde Netflix kullanımını büyük oranda düşürecektir. Zaten birazdan anlatacağım programları gördüğünüz zaman Ocak ayında Netflix üyeliğinizi yenilemeyeceksiniz.

İlk olarak Exxen‘de Haluk Bilginer, Ali Atay, İbrahim Büyükak gibi birbirinden ünlü isimlerin projelerini göreceğiz. Bu oyuncuların yanı sıra YouTube fenomenleri, genç kesime hitaben yapılacak projelerde yer alacaklar.

İsterseniz sizleri yapılacak projelerle başbaşa bırakalım. Yapılacak projeleri siz kendiniz görün. İyi okumalar

Benim de yaptıkları işlerin hepsini severek takip ettiğim bu muhteşem isimlerin projesinden başlamak istiyorum.

Projesi Ali Atay’a ait, Onur Ünlü’nün yönetmenlik yaptığı ve Haluk Bilginer’ in başrolünde olduğu, Songül Öden ve Ertan Saban’ın da içinde bulunduğu Şeref Bey adlı dizi Exxen Tv’de yayınlanacak diziler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

İkinci olarak güzel sesiyle kısa sürede ve genç yaşta ünlenen Aleyna Tilki ile Survivor’dan tanıdığımız Cemal Can’ın başrollerinde olacağı bir müzikal de projeler arasında.

Ayla,Müslüm ve Naim filmlerinin yaratıcısı Mustafa Uslu’dan Özgü Namal’ın başrol oynadığı Hükümsüz adlı dizi de orijinal Exxen dizileri arasında yerini aldı.

Dünyada büyük ses getiren Next Top Model yarışması güzel oyuncu Burcu Esmersoy’un sunumu ile ekranlarda olacak.

Ceza ve Sagopa’nın yıllardır küs olduğunu hepimiz biliyoruz. Acun Ilıcalı’nın bu küslüğe de son vereceğini görüyoruz. Ceza ve Sagopa Kajmer’in jüride olacağı Rapstar yarışmasını merakla bekliyoruz.

Bu güzel barışma haberinin ardından iki ünlü komedyenin de bir araya geleceğini de göz ardı etmeyelim. Beyaz show’un başlayacağı haberini beklerken Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak’ın sunacağı Pişti programı bizleri ters köşeye yatırdı. Ama iyi ki de ters köşe olmuşuz.

Bu iki ünlü komedyenin sunacağı programın yanında Tolga Çevik ne güzel giderdi değil mi? Evet Tolga Çevik de Exxen ile birlikte Arkadaşım Hoşgeldin programına yeni yılda yeni platformla başlıyor.

Acun Ilıcalı tabi ki gençleri de unutmamış ve gençlere özel projeler de hazırlamış. İşte onlardan bir kaçı, 3 öğrenciyi anlatan Öğrenci Evi, Üniversite okuyan Zeynep adlı karakterin para kazanmak için dadılık yaptığı Dadı, sosyal medyayı anlatan Eziklerin Savaşı ve son olarak iki gencin aşkını anlatacak olan Yaş 17 adlı yapım.

1 Ocak’ta açılacak olan dijital platformu yukarıda yazdığım projeleri gördükten sonra dört gözle bekler hale geldik. Bakalım Netflix kullanıcıları Exxen TV’ye geçecekler mi? Büyük bir rekabet bizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu