Oyun

Google Play Store’da Yılın En İyi Oyunları Seçildi

Listelerin zirvesini zorlayan sansasyonel oyunlardan en beğenilenler arasına giren zekice hazırlanmış bağımsızlara uzanan bu oyunlar, bizi dikkat kesilmemiz gereken yolculuklara, gerçeküstü maceralara ve beynimizin sınırlarını zorlayan mücadelelere davet ediyor. İşte karşınızda!

Google Play’de 2020’nin en iyi oyunları

EN İYİ OYUN

En iyi oyun unvanını taşıyan her oyun, beklentileri aşmalı ve etkileyici, erişilebilir, kendi türünü tanımlayabilen bir deneyim sunmalıdır. Neyse ki bu yılın kazananı tüm bunları eksiksiz yerine getiriyor. İşte 2020’nin En İyi Oyunu:

GENSHIN IMPACT

İnişli çıkışlı tarlaların ve hareketli şehirlerin arasından zıplayarak geçerken yüksek tepelerin görkemli manzaraların keyfini çıkarın. Teyvat’ın uçsuz bucaksız dünyası keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Genshin Impact zengin detaylara sahip, son derece güzel bir dünyada ekibinize yeni karakterler dahil edip birlikte savaşacağınız bir oyun.

Halk Oylaması Ödülü İle Kazanan

Dream League Soccer 2021

Hayalindeki takımı oluştur. Dünyayı fethet

2020’NİN EN REKABETÇİ OYUNLARI

2020’de bizi hem arkadaşlarımız hem de düşmanlarımızla karşı karşıya getiren rekabetçi oyunlarda zorlukla kazanılmış zaferleri kutlayın veya rövanş için hazırlanın.

1-Brawlhalla

Bu rekabetçi ancak erişilebilir dövüş oyununu en muhteşem savaşçıları olarak oynayın. “Nakavt etmenin” arenanın dışına fırlatmak anlamına geldiği, dört oyunculu vahşi karşılaşmalara katılın.

2-Bullet Echo

Çarpışmaya uygun küçük haritalarıyla etkileyici bir tarza sahip yukarıdan bakış nişancı oyunu. Tetiği çekmeye çok hevesli olursanız dar koridorlar ve sınırlı görüş alanı sizi ele verir.

3-Legends of Runeterra

Bu seri atışlı kart savaşlarında becerileriniz konuşturarak ortama uyum sağlayıp, zekanızla rakiplerinizi alt edin.

4-The Seven Deadly Sins: Grand Cross

Anime dünyasında arkadaşlarınızla takım kurun veya yabancılara karşı mücadele edin. Hem dizi hayranları hem de yeni başlayanlar, benzersiz savaş sitemi, orijinal seslendirme sanatçıları ve animasyonlar içeren bu oyunu kaçırmamalı.

5-Top War: Battle Game

Üs kurun, birlikleri bir araya getirin ve zeka ile iradenin konuştuğu stratejik savaşlara katılın. Strateji oyunlarına yeni başlayanlar bile yalnızca temel bilgilerle, bu usta işi askeri savaş oyununu kolayca oynayabilirler.

2020’NİN EN İYİ BAĞIMSIZ OYUNLARI

Bizi mutlu eden oyunlarla dolu bu yıl, bağımsız oyunlar için mükemmel geçti. Seçilen bu oyunlar, 2020’nin favori oyunları olmak için tüm beklentilerin üzerine çıktı.

1-Cookies Must Die

Amacımız, süper gizli ajan Jack olarak havaya fırlayıp mutant kurabiyeleri ve ölümcül hamur işlerini parçalamak. Üzerine biraz da ağır çekim sinema tadında silahlı çatışma eklediğinizde, bu oyun kadar benzersiz bir aksiyon platform oyununu kolay kolay bulamazsınız.

2-GRIS

“Canlı bir suluboya resim” diyebileceğimiz, orkestral müziklere sahip bu oyun yüreğinizi neşeyle dolduracak.Çıktığınız yol hüzünlü olabilir, ancak her şey çözüme kavuştuğunda bu dokunaklı platform oyunu hiç bitmesin isteyeceksiniz.

3-inbento

Sevdiklerinizle ilgilenmek üzerine kurulu bu bilmece oyununda sağlıklı ve besleyici beslenme çantaları hazırlayın.

4-Maze Machina

Kutucukları hareket ettirdiğimiz bu bulmaca oyununda amacımız düşmanlarla dolu labirentlerde kaçış yolunu bulmak.

5-Sky: Children of the Light

Nefes kesici bir dayanışma ve şifa bulma yolculuğuna çıkın. Sürekli genişleyen bir ortamın en ücra köşelerini yeniden aydınlatmak için dünyanın bir yanından yabancılarla kısa süreli bağlantılar kurup birlikte çalışın.

2020’NİN EN EĞLENCELİ OYUNLARI

Bu oyunlar hızlı başlangıç stilleri, tamamlanması keyif veren görevleri ve kolay anlaşılır tasarımları sayesinde 2020’de bize eğlence dolu saatler yaşattı. Yılın en beğendiğimiz, kavranması ve oynanması kolay oyunlarının keyfini çıkarın.

1-Karlar Ülkesi Maceraları: Yeni Eşleştirme Oyunu

Filmlerdeki simge haline gelmiş yerlerde dolaşarak 3’lü eşleştirme macera oyununda kalenizi yenilerken yepyeni yerler keşfedin.

2-Evermerge

Peri masalları dünyasında eşleştirip birleştirerek ilerlemek için şekilleri bir araya getirerek rengarenk karakterleri toplayın.

3-Harry Potter: Bulmaca ve Büyü

Hogwarts’ta bir maceradan diğerine koşan Harry’yi takip ederken, Sihir Dünyası’nın Muggle’larını yapmak için 3’lü eşleştirme becerilerinizi kullanın.

4-Mana Monsters: Free Epic Match 3 Game

Hikaye odaklı bu 3’lü eşleştirme RPG oyununda diğer oyuncularla teke tek mücadele edin.

5-SpongeBob: Krusty Cook-Off

Bu su altı aşçılık oyununda Sünger Bob olarak hamburgerleri çevirin, biftekleri ızgara yapın ve shake’ler hazırlayın.

2020’NİN EN YENİLİKÇİ OYUNLARI

Bu oyunlar, kimi zaman basit oyun türünün sınırlarını zorlayarak kimi zaman yaratıcı yeni oynama yöntemleri veya keşfedilecek dünyalar oluşturarak 2020’de farklı olma cesaretlerini gösterdiler.

1-Fancade

Yalnızca bir oyun olmakla kalmayıp aynı zamanda bir yaratıcılık aracı olan bu oyunda hayal gücünüzden başka sınır yok. Neredeyse sonsuz görünen oyun çeşitlerinden çok keyif alacaksınız. Yeni fikirler bulup başkalarının oynamaktan keyif alacağı oyunlar oluşturmak için yaratıcılığınızı konuşturun.

2-Minimal Dungeon RPG

Tıklama ve RPG türlerinin son derece yaratıcı bir karışımı olan bu oyunda düşmanlara karşı savaşarak yolunuzu bulurken taşıyabildiğiniz kadar ganimet toplayın.

3-The Gardens Between

Anıların, keşfedilecek sihirli adalar olarak vücut bulduğu duygusal bir yolculuğa çıkın. Bu güzel ve akıllıca oluşturulmuş bulmaca macera oyununda zamanı ileri ve geri alarak engellerin üstesinden gelin, zayıflayan bir arkadaşlığı yeniden canlandırın.

4-Very Little Nightmares

Bu ürkütücü bulmaca platform oyununda, gece karşınıza çıkan şeylerle dolu kabus gibi evden kaçın. Akıllıca kullanılan görsel ipuçları, basit kontroller ve ses tasarımı, oyunun başından sonuna kadar tüm dikkatinizi vermenizi sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu